Wydruki

Jako rozszerzenie naszej oferty proponujemy Państwu wysokiej jakości wydruki:

 • Wydruki cyfrowe

  Technika wydruku cyfrowego (Xerox Digital Colour Press 700) jest połączeniem wysokiej jakości z przystępną ceną, co umożliwia wydruk dużej ilości zdjęć. Szybkość, powtarzalność i doskonały wydruk to atrybuty, dla których powinni Państwo wydrukować swoje prace właśnie u nas. Wydruk maszyną cyfrową Xerox 700 daje zadziwiającą jakość. Przestrzeń barwna CMYK umożliwia oddanie szerokiej gamy barwnej. Dzięki regularnej kalibracji wydruki zawsze spełnią Wasze wymagania i wiernie oddadzą klimat i kolorystykę prac. Podłożem na którym pracujemy są:

  • Xerox Colotech Coated 160 g/m2
  • Xerox Colotech Coated 300 g/m2

  Charakteryzują się bielą bez dominanty (nie wpadająca ani w kolor żółty, ani w niebieski). Format wydruku wynosi 32cm x 45cm, lecz rzeczywisty obszar zadruku wynosi 31cm x 45cm.

 • Wydruki atramentowe

  Wydruk przy pomocy maszyny Epson Stylus Pro 9900, korzystającej z 11 atramentów Epson UltraChrome HDR daje niezwykle dużą przestrzeń barwną , jakość wydruku oraz duży format wydruku. Staje się doskonałym narzędziem, pomocnym w przygotowaniu wystaw i prezentacji, gdzie ilość kolorów i ich odwzorowanie są niezwykle ważne. Wydruki z drukarki Epson Stylus Pro 9900 charakteryzują się dużą przestrzenią barwną, zbliżoną do przestrzeni barwnej Adobe RGB. Wielkość wydruku ograniczona jest jedynie szerokością papieru tj. 110 cm, zaś długość może dochodzić nawet do 30 metrów. Do wyboru dajemy dwa podłoża fotograficzne o perłowej strukturze:

  • Fomei Pro Perła 265
  • Studio Ilford Perła 255

 • Wydruki na piance

  Jest to opcja wydruku, polegająca na umieszczeniu wydruku na piance o grubości 5mm. Usztywnione i gotowe do zawieszenia.