Opakowania ekskluzywne płyt CD i DVD i fotoalbumy exclusive - okładki

Okładka z eko-skóry

Okładki eleganckie, których wygląd i struktura bardzo przypomina prawdziwą skórę. Charakteryzują się nienaganną estetyką i dobrą ceną. Polecane dla wymagających klientów.

Proszę kliknąć, aby powiększyć

Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry Okładka z eko-skóry

Okładka z tkaniny tekstylnej

Okładki bardzo oryginalne, nowoczesne i solidnie wykonane. Dostępne są w różnych kolorach i strukturze. Polecane do każdego typu Fotoalbumów (komunijne, ślubne, studyjne, reklamowe).

Proszę kliknąć, aby powiększyć

Okładka z tkaniny tekstylnej Okładka z tkaniny tekstylnej Okładka z tkaniny tekstylnej Okładka z tkaniny tekstylnej Okładka z tkaniny tekstylnej Okładka z tkaniny tekstylnej Okładka z tkaniny tekstylnej Okładka z tkaniny tekstylnej Okładka z tkaniny tekstylnej Okładka z tkaniny tekstylnej Okładka z tkaniny tekstylnej

Okładka ze skóry naturalnej

Okładka ekskluzywna, przyjemna w dotyku, o doskonałym wyglądzie. Dostępne rozmaite struktury i kolory. Polecane dla bardzo wymagających Klientów o wysublimowanych potrzebach estetycznych. Okładka ta występuje tylko w wersji bez okna na zdjęcie oraz bez stempla.

Proszę kliknąć, aby powiększyć

Okładka ze skóry naturalnej Okładka ze skóry naturalnej Okładka ze skóry naturalnej